Darmowa wycena

   Szybki kontakt

   aktualności

   Odśnieżanie dachów – podpisywanie umów

   Rozpoczęto podpisywanie umów w zakresie odśnieżania dachów wielkopowierzchniowych

   Awaryjny remont komina h150

   Trwają prace związane z awaryjnym remontem komina H=150 zlokalizowanym na terenie PGNiG Energetyka Przemysłowa o/Zofiówka.

   Remont pomostu nawęglania TN-21 dla PGNiG Termika

   Trwają prace związane z kompleksowym remontem oraz wzmocnieniem konstrukcji stalowej pomostu nawęglania TN-21 dla PGNiG Termika Energetyka Przemysłowa o/Moszczenica.

   Odśnieżanie dachu Carrefour Białystok – Zielone Wzgórze

   Usuwanie śniegu śniegu z dachu obiektu Carrefour Polska Sp. z o.o. Galeria Zielone Wzgórze ul. Wrocławska 20 15-660 Białystok. W akcji usuwania śniegu z dachu udział bierze łącznie 50 osób.

   Trwa odśnieżanie dachów

   Trwa akcja odśnieżania dachów na terenie Całej Polski

   Odśnieżanie dachów – Umowa z Carrefour Polska Sp. z o.o.

   W związku z podpisaniem umowy na odśnieżanie dachów wszystkich placówek Carrefour Polska Sp. z o.o. na terenie Całej Polski poszukujemy firm do współpracy z zakresie usuwania śniegu z dachów.

   Odśnieżanie dachów – trwa podpisywanie umów

   W związku z rozpoczęciem okresu zimowego trwa podpisywanie umów zarówno z zarządcami jak i firmami podwykonawczymi zainteresowanymi współpracą w zakresie odśnieżania dachów.

   Odśnieżanie dachów – Kolejna umowa

   Wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego elementów konstrukcji wsporczej kotła PWPg-5

   W dniu 15.04.2020 zakończono prace antykorozyjne związane z kompleksowym wykonaniem remontu konstrukcji stalowej kotła PWPg-5 na terenie PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. oddż. Moszczenica.